San Felice Home

  • 50 μ²

Εκλεκτή τοποθεσία του διαμερίσματος San Felice Home Μπολόνια επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στο Πάρκο Montagnola που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το διαμέρισμα απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Bologna Centrale και 200 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Porta San Felice.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν το φαγητό τους στη μικρή κουζίνα.

Το Αρχιγυμνάσιο της Μπολόνιας απέχει σχεδόν 1,1 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Chiesa di Santa Maria della Vita που είναι σε απόσταση 600 μέτρων. Ο Καθεδρικός Ναός της Μπολόνιας βρίσκεται σε απόσταση 1,2 χλμ. Το διαμέρισμα San Felice Home βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near San Felice Home Μπολόνια
Bright 2Br - 2Ba - Ac - Central Bologna
Τιμή μόνο για κινητά

Bright 2Br - 2Ba - Ac - Central Bologna

47 μ από το κατάλυμα
Corte S.Felice
Τιμή μόνο για κινητά

Corte S.Felice

8.5
Έξοχο 2 σχόλια
227 μ από το κατάλυμα
USD 263 USD 237
ανά νύχτα
Colorful Apartment In Riva Di Reno By Wonderful Italy
Τιμή μόνο για κινητά

Colorful Apartment In Riva Di Reno By Wonderful Italy

8.3
Πολύ καλό 40 σχόλια
326 μ από το κατάλυμα
USD 508 USD 457
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας037006-AT-04532,IT037006C2P5E4MF9M
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το διαμέρισμα San Felice Home;
      Το διαμέρισμα San Felice Home βρίσκεται κοντά σε Chiesa di Santa Maria della Vita.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα San Felice Home;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα San Felice Home περιλαμβάνουν Καθεδρικός Ναός της Μπολόνιας, Πάρκο Μοντανιόλα καθώς και Αρχιγυμνάσιο της Μπολόνιας.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα San Felice Home προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα San Felice Home περιλαμβάνουν Sushi Dao και Hawaiana Poke Bowls και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    San Felice Home Μπολόνια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο